Osztályaink

1. a osztály Osztályfőnök: Kamondi Erika
Balla Viktor Richárd
Bodor Nóra
Borda Bence
Buják Bence Flórián
Csiszár Barbara Rózsa
Dudás Evelin
Dujmovity Nikolas
Fodor Kinga Kata
Fodor Lea Kitti
Gyalai Angelika
Hoksza Melina
Kasza Máté
Kovács Angyalka Szimonetta
Makovits Milán
Nagy Sándor Levente
Oláh Bali Boglárka
Pataki Róbert
Rábli László
Reseterics Veronika
Sziládi Dávid
Tombácz József Kadosa
Tóth Hanna
Uzsvár Noel
Vélics Noel
Vili Csongor
Volford Ádám
Elválasztó vonal a következő logikai résztől
1. b osztály Osztályfőnök: Kissné Cseh Mónika
Andrikó Regina Adrienn
Bakó Noel
Bankó Brendon
Barta Simon
Bartos Csongor Csanád
Beke Panka
Bessenyei Míra
Blaha Bernadett
Bódi Krisztofer
Burger Noémi Kira
Fábián Gergely
Fehér Izabella Anna
Fülöp Laura
Horváth Kitti
Kermeci Bella
Kolompár Martin Róbert
Kószó valentin
Lovera Viktor Manuel
Savanya Kinga
Szöllősi Laura Lilla
Temesvári Sára Eszter
Tombácz Ferenc
Varga Dániel
Varga Réka
Vecsernyés Ákos János
Zsótér Dominika Daniella
Elválasztó vonal a következő logikai résztől
2. a osztály Osztályfőnök: Murányi Anita
Antal Máté
Calbert Bence
Csányi Krisztina Csilla
Gulyás Márk
Gulyás Tamás
Hevesi Ákos Vince
Hornyák Sándor Máté
István Péter
Katona Dóra Noémi
Kiss Máté Tibor
Kiss Roland
Kiss Vivien
Komócsin Patrik Róbert
Kovács Irisz
Matók Zoé
Mihalik Hanna
Molnár Balázs Dezső
Murka Levente Alex
Nagy GYörgy Blanka
Orgovány Ádám
Ottlik Nikoletta
Petrányi Dávid
Purak Rebeka Erika
Tóth Tímea
Virág Zsanett
Elválasztó vonal a következő logikai résztől
2. b osztály Osztályfőnök: Bogár Ildikó
Boczka Zsigmond László
Boldizsár Máté
Csányi Enikő Jázmin
Csejtei Sándor
Csíkos Lili
Fejes Emese
Ficsor Dzsesszika Napsugár
Fodor Gábor
Juhász Kata Sára
Kollár Patrik Zoltán
Kovács Gergő
Kovács Máté Patrik
Magony Krisztián
Mezei Zoé
Mig Kristóf
Németh Patrik
Ördög Márk
Pál Teodóra
Paulik Evelin
Peták Angelika Panna
Rády Eszter
Révész Vivien Emese
Rostás Róbert
Szőllősi Norbert László
Venczel Viktória
Elválasztó vonal a következő logikai résztől
3. a osztály Osztályfőnök: Csikotáné Sponner Zsuzsanna
Babidorics Máté
Czinanó Amira
Czinanó Zsaklin
Farkas Dominik Zsolt
Jankovics Krisztina
Katzenbach Kinga
Keller László Gergő
Kis Hanga
Kiss Norbert István
Klézli Erik Félix
Oláh-Bali Bella
Palatinus Bence Ferenc
Sági Gerda
Sípos Alexa Fanni
Török Martin
Traj Ádám Tamás
Varga Karolina
Varga Márk Alex
Vidéki Krisztofer Balázs
Vili Réka Dorottya
Elválasztó vonal a következő logikai résztől
3. b osztály Osztályfőnök: Csanádyné Sipos Henriette
Bakó Botond
Bánóczki Petra
Benak Lúcia
Besenyői Alíz
De Rosa Dorina Giada
Dósa Róbert
Fehér Lóránt Máté
Hoffmann Hanka Panka
Hoksza Manuella
Kolompár Kevin
Kórász Patrik Dominik
Kovács Kevin Jonatán
Lovera Gina
Löw Dorián
Nagy Jázmin Anna
Palócz Tamás
Rác Balázs
Roczó Norbert Krisztián
Sári Máté Gábor
Sebők Bence
Szatmári Barnabás
Taskovics Zóra Krisztina
Terhes Alexandra Cintia
Vincze Gergő Roland
Zsigmond Léna Angelika
Elválasztó vonal a következő logikai résztől
4. a osztály Osztályfőnök: Kovácsné Vecserek Beáta
Ábrahám Bence
Bali Ferenc Dániel
Daru Zsófia
Dósa Renáta
Gulyás András
Joó Martin
Kádár-Német Amanda Hedvig
Kalapács Ádám József
Kinyó Alexandra Luca
Körmöci Balázs
Lakatos Dávid
Lőkös Bence Solt
Magyar Dávid Ferenc
Miklós Flóra Réka
Nagy Elizabet
Német Zsolt István
Nyemcsok Áron Konor
Peták Noel
Szűcs Klaudia
Vámos Bence Zoltán
Vörös Lili
Virág Alexandra
Elválasztó vonal a következő logikai résztől
4. b osztály Osztályfőnök: Kocsis Rozália
Börcsök Ádám
Burger Erik Dávid
Csicsey Máté
Csőke Laura
Daru Zsombor Mátyás
Dobó Zsolt
Erdei Liliána Terézia
Farkas Bálint Gábor
Füves Dominik
Horváth Márk
Hódi Bence Norbert
Hulmán Olivér
Joó Hanna Laura
Kiszin Dzsenifer Jázmin
Magyar Fanni Eszter
Rádai Hanna Angelika
Rédai Petra Panka
Redenczki Norbert
Reseterics Sarolta
Sipka Hanna Jonka
Szabó Dóra Boróka
Szabó Péter
Szüts-Zelenyák Zétény Szilveszter
Temesvári Attila
Elválasztó vonal a következő logikai résztől
5. a osztály Osztályfőnök: Martina Gabriella
Álmos Tamás Géza
Baranyi Márk Bence
Barta Tamás Ferenc
Bíró Luca Erika
Börcsök Richárd Tamás
Fodor Alex
Godó Tímea
Horváth Dániel
Kerekes Sarolta Cintia
Kovács Ramóna
Levai Levente
Mokán Márk László
Molnár Ádám
Móricz Laura Zoé
Nagy Roland Gábor
Pászti Alex Nataniel
Szelindi Balázs Benedek
Tóth András
Varga Patrik
Veres Dominika Letícia
Véró Vanessza Elektra
Elválasztó vonal a következő logikai résztől
5. b osztály Osztályfőnök: Feketéné Nagy Mariann
Barát Bianka
Csillag Erik Dániel
Gesztesi Csongor Roland
Gonda Patrik Milán
Gulyás Petra
Halkó László Lajos
Horváth Lili
Hódi Zsombor József
Lakatos Mirella Judit
László Amina Lara
Máriási Gábor
Méhes Laura
Méhes Lívia
Németh Gábor Kornél
Péter-Szabó Anna
Sisák Nikolett
Sopsich Regina Hanna
Szatmári Gábor
Szatmári Szandra
Szőllősi Martin Márk
Szuperák Flóra
Tóth Liliána Eszter
Zsigmond Luca Anasztázia
Elválasztó vonal a következő logikai résztől
5. c osztály Osztályfőnök: Zakarné Lóczi Mária
Apró Orsolya
Benak Csilla
Bencs Domonkos
Boros Dávid Kornél
Csamangó Adrienn
Csányi Emese Réka
Császár Dominik
Csikos Szimonetta
Dinnyés Klarissza
Franczia Bálint
Gózon Gergő
Hoksza Dalibor
Kiss Nimród
Kukla Dóra
Lőrincz Petra
Medgyesi Dávid
Mészáros Hanna
Mérnyei Róbert
Mészáros Hanna
Murka Krisztián Mihály
Nyíregyházi Botond Mihály
Óvári Vanda Darinka
Salamon Zoé
Seres László Tamás
Széll Krisztina
Takács Máté Dániel
Elválasztó vonal a következő logikai résztől
6. a osztály Osztályfőnök: Gerebiczné Szabó Éva
Balog Panka
Bankó Ruben Róbert
Csehó-Kovács Márk
Dékány Konrád györgy
Fodor Bence
Fodor Rajmund Zoltán
Hartzman Viktória
Kiss Alexa
Kiss Tímea Dóra>
Kószó Rómeó
Landler Dániel Péter
Leskó Lilla Gréta
Leskó Richárd Péter
Nagy György Csanád
Ottlik Dominika
Papp Dániel
Rozs Máté Márk
Svicevic Tomislav
Terek Vivien
Varga Roland András
Venczel Vivien
Elválasztó vonal a következő logikai résztől
6. b osztály Osztályfőnök: Kálmán Anna
Badar Boglárka Zsófia
Börcsök Dávid
Daru Zsófi Fanni
Dorogi Kornél
Elek Anikó
Fodor Patrik István
Gábor Alíz
Hulmán Dominik
Keresztes Kira Bianka
Keresztes Zola
Kónya Péter Gábor
Kothencz Dóra Orsolya
Palócz Attila Hunor
Pintér Levente
Radics Tímea
Seres Máté Bence
Száraz Dávid Róbert
Szeri Konrád
Szirovicza Zsanett Judit
Szűcs Marcell
Teschner Barbara Stella
Elválasztó vonal a következő logikai résztől
7. a osztály Osztályfőnök: Szélesné Körtvélyessy Valéria
Bagi Boglárka Lia
Bálint Fanni
Balogh Szebasztián
Füves Bogdán
Keller Noémi
Kókai Márk
Magony Mercédesz Valéria
Miklós Nikolett Regina
Paulik Elizabet
Petrányi Péter Károly
Szaniszló Péter Márk
Szirovicza Lili Fanni
Szögi Kornélia Emese
Trajer Dorina
Varga Noémi
Véró Alexa Lara
Vida Tamás
Elválasztó vonal a következő logikai résztől
7. b osztály Osztályfőnök: Szudáné Schopper Mónika
Bajsz Boglárka Viktória
Barna Szabolcs Pál
Csányi Norman
Csehó Zsolt
Garamvölgyi Alexa
Gárdián Dóra Anna
Kalmár Vanessza
Nagymihály Bianka
Nemes Zoé
Nikodémusz Flóra
Perneki Triniti
Pranjko Igor
Stötzer Bertalan
Szabó Árpád
Szécsi Tamás
Szikszer Rózsa Szabina
Tóth Márk
Vörös Balázs
Elválasztó vonal a következő logikai résztől
7. c osztály Osztályfőnök: Fekete Renáta
Beke Virág
Benák Balázs
Bucsek Boglárka Anna
Czesznak Attila
Demeter Korinna
Fodor Tifani
Györki Máté Ferenc
Iványi Norbert
Kolompár Zsolt Roland
Kószó Nikoletta Lilla
Kovács Csaba Mike
Magony Laura
Martiska Milla Dalma
Mérnyei Lujza
Nagy Szabolcs
Ökrös Roxána
Schmidt Mia
Szabó Anett
Széll Sámuel
Zámbó Gergő
Elválasztó vonal a következő logikai résztől
8. a osztály Osztályfőnök: Szatmári Katalin
Almási Marcell
Bakó Dominik
Feil Csaba
Kálomista Adrienn
Klézli Vanda Éva
Kocsis Pálma
Köppel Eszter Rozália
Lénárt Réka
Lévai Regina Kata
Magyar Bence
Magyari Maja Klaudia
Martonosi Flóra
Medgyesi Kevin
Ritter Krisztofer Ignác
Soós Szilvia
Szűcs Dániel
Tóth Tamás
Túri Levente
Varga Kitti Anikó
Vígh Hunor György
Vincze Szabolcs Gábor
Virág Attila
Elválasztó vonal a következő logikai résztől
8. b osztály Osztályfőnök: Szűcs Lászlóné
Bakacsi Barnabás
Bódi Dániel
Csúri Zita
Gurszki Kitti Kiara
Karácsonyi Kevin
Konkoly Zsuzsanna
Kószó Rokkó
Kovács Angéla Mária
Löw Dominik
Makra Sándor
Márton Roland
Mátó Péter
Matos Eszter
Nagy Brigitta Nikoletta
Perjési Luca
Szentesi Péter László
Szeri Bonifác
Szikszer Hanna Gréta
Szombati Bence
Virág Benjámin Zoltán
Vörös Vivien
Elválasztó vonal a következő logikai résztől
8. c osztály Osztályfőnök: Vezsenyi Zoltán
Benak Mátyás
Fülöp Viktória
Godó Szilvia
Juhász Ádám
Juhász Roland László
Katona Csongor
Kocsispéter Réka
Kollár Jázmin Katalin
Lakatos Béla
Nagy Bianka Vanessza
Pozsár Fanni Alexandra
Stötzer Balázs
Szabó Rebeka Etelka
Száraz Attila Richárd
Szilágyi Márk
Traj Milán Zoltán
Trajer Maja Emília
Vanyó Péter Dávid
Varga Ákos
Varga Zénó
Elválasztó vonal a következő logikai résztől

Rókusvárosi II. Számú Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, 6724 Szeged, Csáky József u. 2.
Telefon: 06-62-547032
E-mail: rokusii@rokus-ii.sulinet.hu