Labdarúgás

Elválasztó vonal a következő logikai résztől
Laci bácsi edzést tart

Bozsik program

• Az OTP-MOL Bozsik iskolai program központi intézményeként már 1. osztálytól kezdve kiemelten figyelünk a tehetséggondozásra, utánpótlás nevelésére.

• Intézményünk igazgatója, Kiss László az előbb említett program szegedi vezetője.

• A kiemelkedő teljesítményt nyújtó gyermekeket egyesületekhez irányítjuk, akik számára az iskolai edzéssel kiegészítő foglalkozást nyújtunk.

• Iskolai keretek között alsó és felső tagozaton egyaránt választható sportág a labdarúgás,
    mely minden tanévben igen népszerű.

• Diákjaink jelentős sikereket érnek el a Bozsik program keretében szervezett tornákon.
A Bozsik program részletes leírása

Elválasztó vonal a következő logikai résztől

2015. április 24. Bozsik program körzeti torna

A Magyar Labdarúgó Szövetség Intézményi Programjának vezetője Majoros Attila úr ( a képen balról a második) látogatást tett iskolánkban.

Személyesen adta át a 7-8. osztályosok körzeti tornáján az emlékérmeket, okleveleket.

Bozsik program körzeti torna: Majoros Attila

Bozsik Iskolai Labdarúgó Program 2016 október

Rókusvárosi II. Számú Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, 6724 Szeged, Csáky József u. 2.
Telefon: 06-62-547032
E-mail: rokusii@rokus-ii.sulinet.hu